HEDEF Kiralık vinç hizmetleri , Ankara, Ostim merkezli makine parkından,  kiralık vinç , hiyap, hiab, sepetli platform, hidrolik mobil vinç(mobil crane), kamyonlu vinç(truck crane), teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap(hiab), kiralık katlanır bomlu mobil vinç (hydraulic mobil crane) ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti gerçekleştirmektedir.

KİMİZ?

      HEDEF kiralık vinç hizmetleri  Ankara OSTİM merkezli bir vinç kiralama firmasıdır ve Ankara Ostim, Türkiye'nin tüm bölgelerine kiralık vinç  ve hiyaplarla vinç kiralama  hizmeti vermektedir. 

      45 Yıllık tecrubesi ile vinç kiralama sektöründe öncü firma olan HEDEF KİRALIK VİNÇ HİZMETLERİ ;  kiralık vinç  ve hiyap  hizmetlerinin  yanısıra çözüm ortağı firmaları aracılığıyla, 500 Ton kapasiteye kadar kiralık mobil vinç ve 75 tona kadar kiralık hiyap (hiab) temin edebilmektedir.     

      HEDEF VİNÇ  70'li yıllarda Hasan Yoncalık’ın kuruculuğu ile Ankarada vinç kiralama faaliyetlerine başlamış ve kuruluşundan bugüne, miktarı binlerle ifade edilebilecek kişi ve kuruluşun kiralık vinç ve hiyaplar ile ilgili ihtiyaçlarını karşılayarak kendi sektöründe takdir gören bir firma haline gelmiştir. 

   1990'lI yıllara gelindiğinde YASİN YONCALIK'IN, HEDEF kiralık vinç hizmetleri firmasına katılımları ile kiralık vinç hizmetlerinde marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte ve innovatif ve çağdaş rekabet koşulları içerisinde, Hedef kiralık vinc hizmetlerini geleceğe taşımaya çabalamaktadır .   

NE YAPARIZ?

       Kiralık vinç hizmeti, kiralık hiyap, vinç ikinci el hiyap satış ve teknik destek ve danışmanlık  konularında da etkinlik gösteren HEDEF VİNÇ,  kiralık vinçler ile ilgili  ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına, kendini yenilemekte, kiralık vinç ve kiralık hiyap  parkını geliştirmekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir.

     HEDEF VİNÇ ’in faaliyet gösterdiği sektörler; kiralık vinç, kiralık hiyap, makine montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, altyapı - üstyapı Hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, vinçle konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma,  montajı, demontajı işleri şeklinde sıralanabilir. 

NASIL?

     Tüm kiralık vinçlerimiz Ulaştırma Bakanlığı K1 yetki belgesine sahip olup, hiyap vinç operatörlerimiz; alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Ulus Vinç ’in kiralık vinçlerinin ve hiyaplarının tümü periyodik olarak muayene edilir . Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

Kiralık vinç işletmesi başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde kiralık vinç hizmeti vermektedir. Her tonajda ve uzunluktaki vinçlerimizle günümüz vinç sektörüne ışık tutan firmamız ; k belgeli vinçleri ile g ehliyetli oparatörleri ve yeni model bakımlı makinaları ile vinç sektöründe hızla büyümektedir. Kiralık sepetli vinç, çift kırmalı vinç, mobil vinç ve platform hizmeti veren firmamız 7/24 sınırsız hizmet vermektedir. Saatlik günlük aylık ve yıllık vinç kiralamak istiyorsanız emin ellerdesiniz.

HEDEF VINÇ OLARAK VERDIĞIMIZ HIZMETLERIMIZ

*Yükleme ve Boşaltma
*Agır vasıta araçların çekilmesi kurtarılması
*Hertürlü makine montaj ve demontajı
*Kule vinç montaj ve demontajı
*Çelik konstrüksüyon montaj ve demotajı
*HI-AB vinçlerle her türlü nakliyat
*Sabit sepetle çalışma imkanı
*Elektrik şebeke direkleri dikme ve hat çekme
*Tünel kalıp montajları demontajları
*Konteynır indirme-bindirme
*Nakliyat ve ağır nakliyat
*Ağır sanayide kullanılan makinaların vinç ile Montajı ve taşınması
*Enerji Nakil Direkleri, GSM ve uydu direklerinin dikilmesi ,
*İmalat Yapan Fabrika ve tesislerde,
*Büyük Tesisledeki İş Makinalarının söküm ve montajı,
*Sac ve Ağır Metal Aksamların yükleme ve indirme işleri,
*Su borusu, doğalgaz borusu, Kanalizasyon boruları, sulama borularının nakliyesi ve montajı,
*Klima montajı
*Çok katlı yapıların Dış Cephe işlerinde,
*Vinç kiralama ile reklam tabelaları, totemlerin dikilmesi ve montajı
*Led ekran ve organizasyon hizmetlerinde Platform ve Vinç kiralama Ankara Hizmetleri
*Tadilat, Aydınlatma, Dış Cephe Temizlik, Reklamcılık, İnşaat İşlerinde Personel yükselticiler
*Ağır Makina Parçaları ve Tesislerin yükleme, boşaltma ve taşımacılık

NEDEN HEDEF VİNÇ ?

Kiralık Vinç parkımızda bulunan araçlarımızın tamamı K - K1 - K2 - K2* Belgelidir.

Vinç operatörlerimiz en az 10 yıl tecrübeli ve G sınıfı ehliyetlidir.

Vinç operatörlerimizin tamamı sigortalıdır ve iş güvenliği eğitimi almaktadırlar.

Hiyap vinç, mobil vinç ya da sepetli vinç talepleriniz anında karşılanır.

Tüm kiralık vinçlerin bakımı zamanında yapılır. Çalışma anında makina arızaları minimuma indirgenir. Arıza durumunda yedek makine temin edilir.

Uzman ekibimiz yapılacak iş için en uygun makineyi seçerek zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Bizim için her şeyden önce MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ gelmektedir.

Mobil Vinç : Özellikle ağır makine ve techizat taşıma işlerinize yönelik en uygun fiyat ve profesyonel hizmet için öncelikle bizi arayın. Mobil Vinçlerimizi, yurtiçi ve yurtdışı işleriniz için günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak kiralayabilirsiniz.
Kiralık Vinçli Kamyon : Katlanabilir Kamyon Üstü Hiyab (Hi-Up) Vinçlerimiz ile çeşitli yüklerinizin yükleme - boşaltma işlemlerini, emniyetli ve çok kısa bir sürede yapmanız mümkün. Uzman Vinç Operatörlerimizle işlerinizi en kısa sürede tamamlamanız için gereken herşey bizde mevcut. 6 tondan 80 tona kadar tüm yükleme işleriniz için firmamız bünyesindeki Kiralık Vinçli Kamyonlarımızdan istediğinizi seçebilirsiniz.
Kiralık Sepetli Platform : Firmanızda, binanızda, sitenizde, otelinizde kısacası yüksekte yapılması gereken bir işiniz olduğunda personelinizi veya kendinizi riske atmayın. Yapacağınız işi bize tarif edin, ihtiyacınıza göre en uygun aracı tespit edip teklifimizi iletelim.

TABELA NAKLİYE VE MONTAJI

Branda Asım, Bayrak asım, folyo ve Oneway vision uygulama, tabela montajı, led montajı işlerinizde.

NAKLİYE VE MONTAJ İŞLERİ

Havalandırma, yağmur oluk, klima, elektrik, montaj işlerinizde.

ELEKTRİK, TRAFO İŞLERİ

Havalandırma, yağmur oluk, klima, elektrik, montaj işlerinizde.

İNŞAAT SEKTÖRÜ - BOYAMA

Hertürlü sıva, boya, çatı, tamirat işlerinizde.

DIŞ CEPHE TADİLAT İŞLERİ

Havalandırma, yağmur oluk, klima, elektrik, montaj işlerinizde

CAM MONTAJ VE TEMİZLİK İŞLERİ

Binalarınızın dış yüzeylerini temizlemeniz için sizlere hizmet veriyoruz.

PEYZAJ, AĞAÇ BUDAMA, NAKLİYE

Hertürlü ağaç kesim, bıdama işlerinizde.

VİNÇ VE SEPETLİ VİNÇ KİRALAMA

Vinç ve sepetli vinç kiralama

MİSYONUMUZ

Başta iş sağlığı ve can güvenliğini ön planda tutarak, kaliteli, güvenli ve ekonomik hizmet sunmak HEDEF VİNÇ'in en önemli misyonudur.

İnsanlık ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak; bu amaç ile hareket ederken ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyaların zenginleşmesine katkıda bulunmak.

Topluma fayda sağlayan yenilikçi vinç hizmetleri sunmak.

Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen hizmet sunmak

VİZYONUMUZ

Sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız, gelişen teknolojiye uyum sağlayan teknik ekipmanı, eğitimli ve uzman personeli ile Türkiye’deki hizmet ağını genişletmek için durmaksızın çalışmalarını sürdürmektedir.

Her zaman yeniliklere açık, dürüstlük ve yapılan işi dünya standartlarında, en başarılı ve verimli şekilde Gerçekleştirmektir. Stratejimiz; kurumsal bir şirket olarak oluşturduğumuz sistem dahilindeki ekip çalışmasıyla en başarılı projelere imza atmaktadır.

Girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla, odaklandığımız her alanda dokunduğumuz her hayata sürdürülebilir değerler katmak

Türkiye’nin en değerli ve en çok tercih edilen sanayi şirketi olmak.

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamaktır.

İLKELERİMİZ

Müşteri memnuniyetine ve can güvenliğine odaklı olarak kusursuz hizmet vermek HEDEF VİNÇ'in en önemli ilkesidir. Kısa ya da uzun süreli vinç ve platform ihtiyaçlarınızda işinize en uygun düşecek teknik donanımı ve makinayı Satın almadan , kiralayarak kullanma seçeneğini müşterilerine sunan HEDEF VİNÇ, sizin için en uygun şartları, en ekonomik olarak hizmetinize sunar.