Çamura saplanma, lastik-jant sorunları, mekanik sorunlar, yürüyen aksamda ki sorunlar veya kaza gibi durumlar başınıza gelebilir. Bu tür durumlarda aracınızı hareket ettirmeden sizde hemen kurtarıcı hizmeti alabilirsiniz.

Her türlü vinç ihtiyacınızı karşılamanız için hedef vinç, profesyonel vinçhizmetlerini sizlere sunmaktadır. Şirketimiz elektrikli vinç sistemleri ile desizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Uzun yolculuklarda başa gelebilecek bir çok sorun vardır. Bu sorunların bir çoğu aracının ile ilgili olmaktadır. Aracınız uzun yolda sizi yolda bırakabilir ve bu durum sizin canınızı oldukça yakabilir. 7 gün 24 saat kurtarıcı ve çekici hizmeti ile sizde bu sorunları kolayca atlatabilirsiniz. Ankara çekici hizmetleri olarak aracınızı en hızlı şekilde kurtarıcı araca yükleyerek istediğiniz servis noktasına taşıyoruz.

Son derece bilgili kurtarıcı şoförlerimiz ve donanımlı kurtarıcı araçlarımız ile sizde aracınızı hemen taşıtabilirsiniz. Hemen telefon numaralarımızdan bize ulaşarak aracınızın konumunu bize bildirin ve aracınızı hemen çekelim.